RTZ SAŠKA skupaj s Turistično zvezo Velenje tradicionalno pripravlja Veselo v poletje.
V soboto, 20. junija 2026, bo Mestna tržnica Velenje zaživela v prav posebnem vzdušju. Med 8. in 12. uro se bo predstavilo kar 17 turističnih, kulturnih in vinogradniških društev Regijske turistične zveze SAŠKA, ki letos obeležuje 10 let uspešnega povezovanja društev Savinjske in Koroške regije.
Obiskovalce čakajo zanimive predstavitve društev, prikazi lokalne dediščine, kulinarične posebnosti ter prijetno druženje ob začetku poletja. Vsako društvo bo predstavilo del svoje zgodbe, tradicije in ustvarjalnosti, ki bogati naš prostor.